Wellness & Spa

 

 

Cíťte sa ako znovuzrodený! Očistite svoj organizmus a zahoďte všetky starosti za hlavu.

Súkromné in-house wellness, ktoré sa nachádza na prízemí niektorých chaletov, je ideálnym miestom pre relax. Doprajte svojmu telu aj mysli uvoľnenie v saune, schlaďte svoje rozhorúčené telo v ľadovej sprche a prežite ničím nerušené chvíle oddychu v odpočivárni. K dokonalému relaxu prispeje aj masáž, ktorú si môžete objednať priamo do apartmánu. Vyberte si z ponuky masáži hotela Grand**** Jasná a zverte sa do starostlivosti profesionálov, pod rukami ktorých sa vaše telo nabije novou energiou.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15.00 – 21.00

Info a rezervácie

+421 911 903 065

info@chaletsjasna.sk

Na stiahnutie
Wellness Brožúra

Wellness pobyty v Chalets Jasná Záhradky

Užívajte si relax uprostred strediska Jasná Záhradky. Obklopený pokojom a tichom tatranskej prírody objavíte svoj malý raj a dokonale zregenerujte svoje telo aj myseľ. V apartmánoch Chalets Jasná de Luxe**** Záhradky si môžete vychutnávať relax v súkromí in-house wellness, ktoré sa nachádza na prízemí niektorých chaletov.
Vybavenie in-house wellness v Chalets Jasná de Luxe**** Záhradky je v jednotlivých chaletoch odlišné. V každom wellness je návštevníkom k dispozícii:
  • fínska sauna,
  • ľadová sprcha,
  • odpočiváreň.
V niektorých chaletoch je k dispozícii aj vírivka, v jednom zo chaletov Deluxe je k dispozícii aj infrasauna. In-house wellness sa nachádza na prízemí niektorých chaletov a je spoločné pre viacero apartmánov. Vstup do wellness je pre ubytovaných hostí na 2 hod. zadarmo.

wellness pobyt v Chalets Jasná Záhradky

Wellness pobyty v Chalets Jasná Centrum

Vychutnávajte si svoj wellness pobyt plnými dúškami a relaxujte v súkromí Deluxe apartmánov Chalets Jasná Centrum, v časti Otupné. Po aktivitami nabitom dni si doprajte uvoľnenie v in-house wellness, ktoré sa nachádza na prízemí každého chaletu v Centrum. Vo vírivke odplavíte všetok stres a v odpočivárni zabudnete na všetky starosti. Chvíľa v saune uvoľní vaše telo, aby ste si aj nasledujúci deň mohli užívať tatranské dobrodružstvá v stredisku Jasná. Vybavenie in-house wellness v chaletoch Centrum:
  • sauna,
  • ľadová sprcha,
  • odpočiváreň,
  • vírivka na terase.
Wellness sa nachádza na prízemí každého chaletu Centrum a je spoločné pre oba apartmány nachádzajúce sa v chalete.

Tatranský elixir zdravia

Okúste liečivú silu tatranskej prírody na vlastnej koži. Špeciálna kozmetika série Tatry wellness elixír založená na blahodarných účinkoch horskej prírody dodá vašej pokožke dokonalú starostlivosť. Vezmite si silu Tatier so sebou Zastavte sa na recepcii a odneste si kúsok horskej energie domov. Prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír, wellness sviečky, sušené ovocie či medy potešia vás a môžu byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

kozmetika Tatry wellness elixir

 

 

 

Chalets Jasná de Luxe

Chalets Jasná Záhradky

Chalets Jasná Centrum