Ubytovanie s VIP vstupom na Winter Jasna Opening

Príďte otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2018/2019 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Neopakovateľná párty pohltí naozaj každého. Tento rok sa bude niesť v štýle FUNKY BAŠAVEL EDITION!

 

Pobyt zahŕňa:

  • Ubytovanie od 2 nocí s raňajkami
  • Vstup do Wellness
  • Program Tatry Wellness Elixír (Čaj z horských bylín, krištáľová voda) pre zdravie z tatranskej prírody
  • VIP vstup na Winter Jasná Opening v Happy Ende
  • WiFi a parkovanie zadarmo

 

NAJLEPŠIA PARTY ZIMNEJ SEZÓNY JE TU A TO UŽ PRVÚ DECEMBROVÚ SOBOTU.

TENTO ROK SA ZABAVÍME V TANEČNOM ŠTÝLE FUNKY BAŠAVEL EDITION!
  • Večer v klube Happy End odpáli koncert jednej z najlepších a najvyhľadávanejších slovenských funky kapiel FUNKIEZ
  • Nálada bude gradovať vďaka balkánskym rytmom v podaní charizmatickej dvojice DJov Jakuba a Romana, ktorí pôsobia na hudobnej scéne už desať rokov ako formácia MALALATA
  • Veľkolepú show budú doprevádzať tí najlepší DJ`s. DJ EKG, DJ MIKIAS, DJ EAST LUKE a DJ PABLIK prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Music Opening!

Zmena programu vyhradená.

V JASNEJ JEDNODUCHO NEMÔŽETE CHÝBAŤ!

REZERVOVAŤ POBYT ONLINE


Hotel Pošta

 

Účinkujúci:

 

 

FUNKIEZ

Funky kapela pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. Horúci, tanečný funky repertoár je zostavený z hitov od svetových a slovenských interpretov ako napr. : BRUNO MARS, DAFT PUNK, JUSTIN TIMBERLAKE, JAMIROQUAI, KOOL & THE GANG, MADE 2 MATE, FUNKIEZ atď.

FUNKIEZ

MALALATA

Charizmatická dvojica DJov Jakuba a Romana, ktora pôsobí na hudobnej scéne už desať rokov ako formácia MALALATA, ktorá vytvára fúziu medzi balkan beats, gypsy beats, cumbie a reggae. Sú obľúbení svojou hudbou, ktorá vždy dokáže každého roztancovať. Typickým znakom sa stali aj ich pásikavé tričké, ktoré nikdy nemôžu chýbať.

MALALATA

DJ EKG

Za menom DJ EKG sa skrýva talentovaný a vždy usmiaty Miroslav Ecker, jeden z najúspešnejších slovenských DJ-ov súčasnosti a pravidelný rezident klubu Happy End. DJ EKG vás dostane do varu vďaka elektronickej tanečnej hudbe a množstvu energie, ktorú odovzdáva svojmu publiku.

DJ EKG

DJ MIKIAS

Vlastným menom Mikias Tesfaye sa narodil v Etiópii, pár rokov žil v kanadskom Toronte a nakoniec sa usadil na Slovensku v Košiciach. Venuje sa hlavne hudobným žánrom ako je: Hip-Hop (Old School aj New School), Trap, Funk, RnB, DanceHall, Reggae, Reggatone, Soca. Spolupracoval s umelcami ako Dj Wich, DMS (SEPAR), Kontrafakt, Ben Christovao, 4DMikias vás pohltí nie len svojou hudbou ale aj úsmevom a pozitívnym vyžarovaním.

DJ MIKIAS

DJ PABLIC & DJ JUST DAVE

Rezidenti klubu Happy End sú zárukou kvalitnej hudobnej produkcie a dobrej zábavy. Stretnete ich priebežne na rôznych stage počas celého večera.

DJ PABLIC & DJ JUST DAVE

V JASNEJ JEDNODUCHO NEMÔŽETE CHÝBAŤ!

REZERVOVAŤ POBYT ONLINE