od 163 €

osoba / noc

Silvestrovský pobyt 2017

Zaželajte si Šťastný nový rok v súkromí Chalets Jasná de Luxe. Doprajte si počas silvestrovskej noci dokonalé pohodlie a jedinečnú atmosféru. Drevo praskajúce v krbe a zasnežené svahy za oknom dodajú silvestrovskej noci neopakovateľné čaro. K jedinečnej atmosfére pridáme aj vynikajúce služby.


Deň odštartujte výdatnými raňajkami, ktoré vás donesieme takmer až do postele. Počas dňa vás čaká fantastická lyžovačka v lyžiarskom stredisku Jasná a dokonalý relax si užijete v in-house wellness. Privítajte Nový rok v súkromí apartmánu alebo si užite silvestrovskú party plnú hudby a tanca v klube Happy End 🙂

SILVESTROVSKÝ POBYT ZAHŔŇA:

Rezervujte si svoj pobyt

REZERVOVAŤ ONLINECena za silvestrovský pobyt v Chalets Jasná de Luxe

Chalets Jasná Centrum – Apartmán s 2 spálňami
(pri obsadení 4 osobami)
od 171 € osoba/noc
Chalets Jasná Centrum – Apartmán s 2 spálňami s
(pri obsadení 4 osobami)
od 163 € osoba/noc


 

Silvester v Happy Ende


Priamo so svojim pobytom si môžete teraz na našom webe rezervovať aj silvestrovskú party v Happy Ende. Našim hosťom zabezpečíme odvoz do Happy End Club-u.

Špeciálna cena silvestrovského programu v Happy Ende pre našich hostí je 70€ za osobu a zahŕňa:

  • Program v klube Happy End
  • 5 chodovú silvestrovskú večeru v klube Happy End
  • Odvoz do klubu pre hostí Chalets Jasná de Luxe

Neváhajte, počet miest je obmedzený. Rezervujte si pobyt v Chalets Jasná de Luxe a užívajte si záver roka v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná.

REZERVOVAŤ ONLINE


Happy End Jasná


Silvester na snehu

Využite našu ponuku výhodných balíkov a počas svojho silvestrovského pobytu lyžujte na oboch stranách Chopku. Skipass máte u nás za najlepšiu cenu a ak zatúžite po tropickom raji môžete svoj skipass využiť ako vstup do aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová.


stredisko Jasna

Ponuka platí pre pobyty:27 December - 3 Január 2018