ORCHESTER CHUTÍ – 25. august 2018

orchester

 

Užite si unikátny gastronomický zážitok pod taktovkou majstrov kuchárskeho umenia – skvelých šéfkuchárov Pavla Pospíšila, Martina Synaka a Ľuboša Járu. Nechajte si pohladiť chuťové poháriky v sprievode príjemných klavírnych tónov a užite si pravý letný orchester, ktorý zahrá tými najdokonalejšími chuťami.

 

PAVEL POSPÍŠIL – prvý český michelinský kuchár, ktorý vám dokáže vykúzliť zlato na tanieri. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí pôsobenie v reštaurácii Krone v Nemecku. Počas ORCHESTRA CHUTÍ vám príde predviesť ako vyzerá pravé kulinárske umenie v praxi.

MARTIN SYNAK – šéfkuchár hotela Pošta, ktorý dlhoročne pôsobil v hoteli Jánošík a absolvoval prax a školenie u majstra Pavla Pospíšila. Jeho kuchyňa je inšpirovaná svetovými trendmi, ale využíva vo veľkom aj lokálne suroviny.

ĽUBOŠ JÁRA – pôsobil tri roky v hoteli Traube Tonbach s Haraldom Wohlfahrtom oceneným 3 Michelinovými hviezdami a ďalšie tri roky na Schauensteinovom hrade s Adreasom Caminadom, ktorého reštaurácia je aktuálne v rebríčku 50. najlepších reštaurácii na svete.

Kedy a kde: ANGUS RESTAURANT (25. augusta 2018)

Cena: 85€/os. pre ubytovaných hostí v hoteloch TMR

    95€/os. pre externých hostí

    80€/os. s gopassom

Lístky: pri rezervácii ubytovania alebo na recepcii hotela

Kapacita: 60 osôb

Na čo sa môžete tešiť?

  • welcome drink
  • gurmánske 6 + 1 chodové MENU
  • každý šéfkuchár bude pripravovať svoju vlastnú časť degustačného MENU
  • sprievodná klavírna hudba
  • OBČERSTVENIE: kanapky a variácie zahraničných syrov

 

Rezervujte si pobyt so vstupenkou na ORCHESTER CHUTÍ:

REZERVOVAŤ ONLINE

 
Orchester chutí