Teambuildingy

Stmeľte kolektív jedinečnými aktivitami uprostred tatranskej prírody. Perfektná lyžovačka v Jasnej - najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku, len pár krokov od hotela, letná turistika krásami Nízkych Tatier, tropický raj a najväčší areál vodnej zábavy len pár minút autom. To všetko a ešte viac ponúkajú Chalets Jasná Collection****.

Buďte spolu a buďte jedineční! Skvelý koncept chaletov a chaletových apartmánov zaručuje súkromie a komfort dovolenky na horách so službami 4* hotela. Plne vybavený apartmán s vlastnou kuchyňou a obývačkou s krbom je ideálnym miestom pre teambuilding ci dovolenku s priateľmi. Poloha priamo pri svahu a špecialny Chalets service priamo do chaletu zaručí maximálne pohodlie aj pre tých najnáročnejších klientov.

Zažite nezabudnuteľné chvíle v Chalets Jasná Collection****.

Okrem klasických teambuildingových aktivít máme pre vás aj niekoľko netradičných a adrenalínových tipov:

Tipy na teambuildingové aktivity:

Koktail na Chopku s jazdou novým Funitelom

Koktail na Chopku s jazdou Funitelom

Vyvezte sa na vrchol majestátneho Chopku najmodernejšou lanovkou Funitel a s výhľadmi na všetky svetové strany si užite parádnu koktailovú párty.


Skki Trikke

Skki Trikke

Užite si kopec zábavy a adrenalínu na svahoch v Jasnej inak. Vymente snowboard či lyže za zimné topánky a jazdite so Skki Trikke. "Trajk" je jednoduchý, bezpečný a pritom veľmi zábavný.


SuperFly

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.


Privátna tropická párty

Privátna tropická párty

Firemná dovolenka na Slovensku ako v Karibiku? Užite si trópy s celým tímom, vychutnajte si exotické drinky a zabavte sa v novom Tropickom Raji, kde budete mať pocit, že ste naozaj v rovníkových oblastiach.


Surf Waves

Surf Waves

Vďaka jedinečnému surfovaciemu komplexu Surf Waves Tatralandia si užijete divoké vlny oceánu aj na Liptove. Surf Waves Tatralandia ponúka unikátny zážitok, neskutočnú zábavu a poriadnu dávku adrenalínu, ktorú si užije každý.

Preveriť dostupnosť
Alebo nás kontaktujte:
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392

nove weby<