Leto v Jasnej

#TuSomDoma
Užite si letnú dovolenku v blízkosti lanoviek a turistických chodníkov, kde vám vďaka nášmu personálu, vysokej úrovni služieb a jedinečným zážitkom prinášame pocit druhého domova.
Peter Gábor
manažér Chalets Jasná de Luxe
Keď som si prezrel prvý krát apartmán v Chalets Jasná, bol som nadšený a ohromený. Ani nie tak vkusným a s prírodou ladiacim zariadením, ale atmosférou, ktorou dýchal. Nevedel som čo skôr – či rozložiť oheň v krbe, uvariť dobrý čaj, urobiť si pohodlie a debatovať s priateľmi v útulnej obývačke, či na terase počúvať šumenie lesa a užívať si úžasný ostrý liptovský vzduch, alebo vyskúšať saunu či vírivú vaňu. Veľmi rád by som aj vám doprial zažiť tie emócie a preto vás srdečne pozývam k nám do Chalets Jasná de Luxe. Ja a moji kolegovia sa budeme snažiť urobiť maximum preto, aby sa vám nechcelo vrátiť domov.
 

pohodlie v Chalets Jasná de Luxe

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná atmosféra domova vďaka útulnému zariadeniu v horskom štýle
  • Absolútne súkromie a pohodlie priestranných apartmánov s nádherným výhľadom
  • Plné vybavenie apartmánov pre dokonalý komfort
  • Fantastický, ničím nerušený relax vo wellness centre na prízemí niektorých chaletov
  • Každý apartmán s krbom pre príjemné večery pri šálke horúceho čaju či pohári vína
   

helena10198
tripadvisor.sk

Niekoľkokrát sme navštívili Chalety v Demänovskej Doline. Môžem povedať, že tam sa hosť cíti hosťom s pocitom domova. O rok sme tam opäť. Služby, zariadenie, personál - tam by sa mali chodiť učiť ostatní.. TOP!!

Viac ako hotel