LETO V CHALETS JASNÁ COLLECTION****

V Jasnej tento rok zažijete nezabudnuteľnú letnú dovolenku, užijete si fantastický oddych a zrelaxujete svoje telo aj myseľ. Nádherné výhľady a unikátna atmosféra vylákajú všetkých našich hostí na turistické či cyklistické chodníky a my v lokalite Chalets Jasná Collection spestríme váš pobyt zážitkami, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Užite si leto plné zážitkov!

Počas celého leta na vás čaká bohatá nádielka zábavných, športových aj hudobných podujatí, na ktorých by ste nemali chýbať.

 

ČO PONÚKA CHALETS JASNÁ COLLECTION V LETE
  • prvotriedne a kvalitné služby
  • maximálne proklientský prístup
  • ozajstnú horskú atmosféru v srdci Nízkych Tatier
  • športové aktivity iba na krok od hotela – cyklistika, pešia turistika, horské atrakcie
  • Objavujte krásu Nízkych Tatier z výšin lanovky, ktorá vás vyvezie až na Chopok.
  • luxusný wellness a rôzne relaxačné SPA procedúry
  • zakončite deň grilovačkou pri Chalete, relaxom vo vírivke alebo večerou v inom z našich hotelov, na ktorú vás veľmi radi odvezieme.

 

Chalets Jasná Collection letná turistika

 
 

LETNÉ PODUJATIA

Počas celého leta sme si pre vás pripravili aj zaujímavé podujatia, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Hostia, ktorí si v lete rezervujú pobyt v Chalets Jasná Collection majú možnosť využívať aj benefity našich susedných hotelov. Na večeru sa nechajte pohodlne odviesť do niektorého zo susedných hotelov – Hotel Pošta****, Grand Jasná**** alebo hotel Tri Studničky****. Leto v Jasnej je nabité eventami a aktivitami, a preto ak vás zaujal letný program iného hotela, neváhajte a zúčastnite sa ho.

 

LETO V HOTELI POŠTA

Španielska fiesta na Pošte | 12. Júl

Vychutnajte si  španielsku paellu pri zvuku temperamentnej gitary a zažite neopakovateľný večer plný južanskej kultúry. Večer nám bude spríjemňovať živá hudba a gitarové songy, aby vám večer chutil ešte viac.

paella večer

Orchester chutí – Kuchenparty | 17. August

Užite si unikátny gastronomický zážitok pod taktovkou majstrov kuchárskeho umenia. Nechajte si pohladiť chuťové poháriky v sprievode príjemných tónov a užite si pravý letný orchester, ktorý zahrá tými najdokonalejšími chuťami.

orchester chutí hotel Pošta

LETO V HOTELI GRAND JASNÁ

Bike Camp

Toto leto sa môžete tešiť aj na majstra sveta v cyklotriale Jána Kočiša. Týždeň pod jeho vedením bude plný cyklistiky a naučí vás aj nejaké cyklistické “kúsky” – Cyklistika a množstvo športových aktivít, Cyklotrial.

Grand Jasná Bike Camp

Televízny/Bláznivý týždeň s A. Bičanom

Ako sa stať úspešným moderátorom a ako uvádzať TV show? Aj to vás naučí moderátor a zabávač Andrej Bičan a jeho hostia. Tešiť sa môžete na kamerové skúšky, práca s mikrofónom, hlasové rozcvičky a rodinné súťaže a talkshow pod taktovkou obľúbeného moderátora Andreja Bičana.

Televízny bláznivý týždeň

Montessori škôlka

Týždňový program plný zábavy a vzdelávania pre najmenších. Montessori pedagogika je rozsiahla a svetovo uznávaná metodická sústava pedagogiky. Zahŕňa v sebe nielen filozofiu rozvoja dieťaťa, ale hlavne konkrétne praktické postupy s množstvom pomôcok.

Montessori škôlka

Fyzioterapia v Jasnej

Zažite týždeň plný pohybu a zábavy, zameraného na zdravý chrbát a správne držanie tela pod odborným vedením Milana Gašpáreka, ktorý pôsobil ako fyzioterapeut tenisovej reprezentácie a je členom lekárskej komisie olympijského výboru. Pre deti aj dospelých sú počas tohto týždňa pripravené zaujímavé aktivity: ranné a večerné skupinové cvičenie (pilates, joga, DNS), individuálne konzultácie a prednášky.

Fyzioterapia v Jasnej

Viac informácií o pripravovaných podujatiach sa dozviete už čoskoro v našom blogu.

Rezervujte si svoj letný pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE