Dog friendly

"Niekoľkokrát sme navštívili Chalety v Demänovskej Doline. Môžem povedať, že tam sa hosť cíti hosťom s pocitom domova. O rok sme tam opäť. Služby, zariadenie, personál - tam by sa mali chodiť učiť ostatní.. TOP!!" Helena, 16. marec 2016

Dog friendly ubytovanie

Chalets Jasná de Luxe**** v Nízkych Tatrách ponúka luxusné ubytovanie aj pre vašich štvornohých miláčikov. Vaši psí miláčikovia sú srdečne a vrúcne vítaní bez obmedzení veľkosti alebo váhy! Navyše je lokalita nášho hotela pre vašu dovolenku so psíkom bezkonkurenčná.

 

Dovolenka so psíkom u nás s benefitmi

Doprajte sebe aj svojmu štvornohému chlpáčovi dokonalú dovolenku v Tatrách. Už ho nemusíte nechávať u rodiny či známych. Zoberte ho so sebou a užite si pohodlie a luxus spoločne.

Chalets Jasná de Luxe**** má ideálnu polohu pre výlety so psíkom. Predstavte si prechádzky po idilickej prírode alebo sa vyberte po kľukatých tatranských chodníkoch na spoločné objaviteľské výpravy.

 

Pohyb psíkov v Tatranskom národnom parku:

Novelizácia zákona o ochrane prírody a krajiny povoľuje pohyb psov v národnom parku aj v najvyššom, t. j. 4. a 5. stupni ochrany. Podmienkou ale je mať ho na vôdzke a s nasadeným náhubkom, tým sa zabráni pohybu psov vo svištích a kamzičích teritóriách nad hornou hranicou lesa. Za týchto podmienok môžete chodiť so psíkom po celom území národného parku bez obmedzenia.

Viac info na stránke TANAPu