Gastronómia

Ak zatúžite po vynikajúcom jedle v príjemnom prostredí priamo v Jasnej, neďaleko Vášho chaletu, máme pre Vás niekoľko odporúčaní: reštaurácie hotel Pošta****, Tri Studničky****, Hotel Grand Jasná**** alebo Restaurant & Club Happy End. Odvoz Vám s radosťou zabezpečíme zadarmo!
 

Reštaurácia hotela Pošta****

Vycibrené chuťové poháriky nájdu potešenie v hotelovej reštaurácii Angus, ktorá je inšpirovaná medzinárodnou gastronómiou, ktorú pripravuje šéfkuchár Martin Synak. Silnú atmosféru reštaurácie dopĺňa nápaditý interiér s dominantným kozubom, masívnym dreveným nábytkom a štýlovými, dizajnovými prvkami.
Chalets Jasná Záhradky Hotel Pošta**** iba 5 min. autom Chalets Jasná Centrum Hotel Pošta**** iba 5 min. pešo

Reštaurácia hotela Pošta

Reštaurácia hotela Tri Studničky****

V štýlovej reštaurácii hotela Tri Studničky s výhľadom na okolitú prírodu Demänovskej doliny vás čaká pravý gurmánsky zážitok. Jedlá pripravené z kvalitných lokálnych surovín sú kombináciou tradície a fantázie. Ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s feng shui filozofiou hotela Tri Studničky.
Chalets Jasná Záhradky Hotel Tri Studničky**** iba 9 min. autom Chalets Jasná Centrum Hotel Tri Studničky**** iba 12 min. autom

Reštaurácia hotela Tri Studničky

Reštaurácia hotela Grand****

Elegantná reštaurácia hotela Grand je kulinárskou základňou pre cestu objavovania nových chutí. Šéfkuchár Hotela Grand spolu s jeho tímom Vás poteší tradičnou kuchyňou bohatých slovenských chutí rovnako ako rafinovanými výtvormi dnešnej kreatívnej gastronómie.
Chalets Jasná Záhradky Hotel Grand**** Jasná iba 4 min. autom Chalets Jasná Centrum Hotel Grand**** Jasná iba 3 min. pešo

Reštaurácia hotela Grand

Happy End - Restaurant & Disco bar

Počas dňa výborná reštaurácia v centre Jasnej priamo pod svahmi, podvečer après-ski Champagne bar po skvelej lyžovačke a večer mekka nočnej zábavy a zimnej clubovej scény na Liptove!
Chalets Jasná Záhradky Happy End Music Club iba 4 min. autom Chalets Jasná Centrum Happy End Music Club iba 3 min. pešo

Happy End Music Club

nove weby<