Čím skôr kúpiš, tým výhodnejšie lyžuješ!


Zimná sezóna 2018/19 prináša do tatranských stredísk zásadnú a revolučnú novinku v podobe modernej cenotvorby a nákupu skipasov online, a to prostredníctvom novej funkcionality webu GOPASS, ktorá bude spustená od začiatku zimnej sezóny.

Ceny skipasov už nebudú fixné tak ako doteraz, ale budú sa zobrazovať flexibilne online podľa počtu predaných lístkov, vyťaženosti strediska a termínu nákupu skipasov na daný termín. Podobný systém cenotvorby určite poznáte z oblasti leteniek, hotelov a pod., tiež ho zavádzajú aj ďalšie svetové lyžiarske strediská ako napríklad St. Moritz.
 
 

 
 

Najvýhodnejšie ceny skipassov na www.gopass.sk!

  • Na novej stránke GOPASS.sk pôjde o živý proces, kde ceny automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie.
  • Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín.
  • Po novom zároveň platí, že ak sa s nákupom skipasov online dostatočne poponáhľate, môžete si „uloviť“ tie najvýhodnejšie ceny skipasov. A k tomu budú k dispozícii aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu. Sledujte pravidelne našu stránku a sociálne siete a priebežne sa dozviete viac.
  • Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu alebo si skipas kúpite priamo v stredisku, zaplatíte viac.

 

Užite si teda lyžovačku čo najvýhodnejšie, nakupujte skipasy online pohodlne z domu a bez čakania v radoch. Navyše s Gopassom stále zbierate body a získavate odmeny nielen v strediskách, ale aj vo všetkých TMR hoteloch!

 
 

SKIPASS = AQUAPASS
Nemusíte sa báť nevyužitého skipassu alebo zlého počasia – jeden deň na najlepších svahoch a druhý deň pokojne relaxujete v bazéne! Svoj skipass môžete využiť ako vstup do Vodného parku Bešeňová, do Aquaparku Tatralandia a do Aquacity Poprad*.

*Platí pre 2 a viac dňové skipassy.
**Podmienkou využitia aquapassu je aktivácia skipassu na svahu (prechodom cez turniket)
***V jeden deň je možné využiť iba skipass alebo iba aquapass (kombinácia nie je možná)

 
 

KÚPIŤ SKIPAS