Chalets Jasná Centrum

 

 

Svetová novinka roka v Jasnej!

Dovolenku v Jasnej - jednom z 24 najlepších svetových lyžiarskych rezortov teraz môžete zažiť v nových Chaletoch Jasná Centrum! 
 

Luxusné apartmány Chalets Jasná de Luxe**** Centrum sú synonymom dokonalého pohodia a jedinečnej atmosféry v každom ročnom období. V zime ocenia všetci milovníci fantastickej lyžovačky bezkonkurenčnú polohu chaletov v stredisku Jasná Centrum. V lete môžete priamo z apartmánu vykročiť na turistické chodníky a objavovať krásy tatranskej prírody.

Len pár krokov od Chalets Centrum nájdete hotel Grand**** Jasná, najväčší klub Happy End, požičovňu lyžiarskej výstroje, lyžiarsku školu, Maxiland pre deti a množstvo reštaurácii a barov.

Chalets Jasná de Luxe**** Centrum tvorí 5 deluxe chaletov. V jednom chalete sa nachádzajú 2 apartmány s možným prepojením dverami v obývacej izbe, vďaka čomu si svoj pobyt môžete užiť aj s veľkou rodinou či priateľmi.

Apartmány ponúkajú príjemnú horskú atmosféru, pohodlie domova a neopakovateľný výhľad na zjazdovky. Pri každom chalete sa nachádza parkovisko a na prízemí nájdete lyžiareň. V chalete sa nachádza aj in-house wellness centrum pre váš dokonalý relax vybavené odpočivárňou, saunou a vírivkou.

Vychutnajte si kávičku na priestrannom balkóne či terase a plnými dúškami si vychutnávajte nádherný výhľad a pokoj tatranskej prírody. Večer sa zohrejte pri praskajúcom krbe, ktorý sa nachádza v každom apartmáne a prežijete jedinečné chvíle s milovanými osobami.

Dog friendly luxusné ubytovanie aj pre vašich štvornohých miláčikov v Chalets Jasná de Luxe**** v Nízkych Tatrách.

Doprajte si dokonalé súkromie a fantastický relax uprostred celoročného strediska Jasná.

Výhody Chalets Jasná de Luxe Centrum:

REZERVOVAŤ ONLINE

 
 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt


Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v luxusných apartmánoch Chalets Jasná Centrum.

Aktuálne ponuky

 

ubytovanie so skipassom