In-house wellness

„Apartmány spájajú čaro pokojného ničím nerušeného pobytu s možnosťami využitia welnesu s hotelovým luxusom a raňajkami takmer do postele.“
Nelka, 17. septembra 2015

Vypnite svoju myseľ od každodenných starostí a doprajte si wellness pobyt v luxusných apartmánoch. Zavrite oči a plnými dúškami si vychutnávajte pokoj a ticho okolitej prírody v súkromí in-house wellness, ktoré sa nachádza na prízemí niektorých chaletov. Zohrejte a uvoľnite svoje telo v saune a užívajte si ničím nerušené chvíle v relaxačnej miestnosti.

Vybavenie in-house wellness v Chalets Jasná Záhrady je v jednotlivých chaletoch odlišné. Počas vášho wellness pobytu je vám v každom in-house wellness k dispozícii:

  • fínska sauna,
  • ľadová sprcha,
  • odpočiváreň.

Odplavte svoje starosti vo vírivke pod holým nebom, ktorá sa nachádza vo wellness niektorých chaletov. Nádherný výhľad z vírivky na hviezdami posiatu nočnú oblohu vás jednoducho očarí. V jednom zo chaletov Deluxe je hosťom k dispozícii aj infrasauna, v ktorej dokonale zregenerujete svoje telo.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15.00 – 21.00

Info a rezervácie

+421 911 903 065

info@chaletsjasna.sk

Na stiahnutie
Wellness Brožúra

Wellness sa nachádza na prízemí len niektorých chaletov a je spoločné pre viacero apartmánov. Vstup je pre ubytovaných hostí v rámci otváracích hodní na 2 hod. zadarmo.

Umiestnenie in-house wellness v jednotlivých chaletoch vám prezradí náš obrázok:

Doprajte si viac relaxu a luxusu. Rezervujte si súkromné spa mimo otváracích hodín a užite si svoj wellness pobyt v absolútnom súkromí. Vo vírivke či relaxačnej miestnosti si môžete vychutnať nielen dokonalý relax, ale aj fľašu sektu s jahodami.
Cena za súkromné spa po 21.00: 30€ / 2 hod.

 

Chalets Jasná de Luxe

Chalets Jasná Centrum