Apartmán

„Úžasný víkend v nádhernej chatke.“
Darina, 5. júna 2016

Obklopený krásami Nízkych Tatier si vychutnáte dokonalý relax a luxus, ktorý ponúkajú Chalets svojim návštevníkom.

Vychutnajte si kávičku na priestrannom balkóne a započúvajte sa do ticha tatranskej prírody. Večer relaxujte pri praskajúcom krbe a užívajte si spoločné chvíle.

Dokonalé uvoľnenie si môžete dopriať v in-house wellness, ktoré sa nachádza v jednom zo chaletov Standard a je spoločné pre všetky Standard apartmány.

Začnite deň výdatnými raňajkami, ktoré si môžete vychutnať priamo v apartmáne. Čerstvé pečivo, zeleninu, studené misy a iné dobroty vám prinesieme až do chaletu. Ak zatúžite po skutočnom kulinárskom zážitku, navštívte reštauráciu hotela Tri Studničky alebo hotela Grand. Odvoz do týchto hotelov vám zabezpečíme zadarmo.

Dog friendly luxusné ubytovanie aj pre vašich štvornohých miláčikov v Chalets Jasná de Luxe**** v Nízkych Tatrách.

Viac o stravovaní v Chalets Jasná de Luxe

V každom apartmáne nájdete:

  • dve dvojlôžkové spálne na poschodí,
  • kúpeľňu so sprchovacím kútom,
  • kuchyňu s kompletným vybavením – zabezpečuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, k dispozícii je mikrovlnka, sporák, umývačka riadu, kávovar,
  • obývačku s krbom, balkónom, rozkladacím gaučom, ktorý môže slúžiť ako prístelka pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti,
  • TV so satelitným príjmom, Wi-Fi internet,
  • uteráky, župany a papučky pre plné pohodlie.
 

Vezmite so sebou priateľov. Len za 24 €.

Zabávajte sa s priateľmi v Chalets Jasná de Luxe****. Ak so sebou zoberiete ďalšie 2 osoby, doplatíte len 24 €. Každý apartmán má 2 samostatné spálne, vďaka čomu si môžete užiť spoločný pobyt s priateľmi a dopriať si aj súkromie.

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.