Chalets Jasná Záhradky

 

 

Chalets Jasná de Luxe poskytujú svojim návštevníkom absolútne pohodlie, súkromie a pocit luxusu. Francúzsky štýl apartmánov vyhovie požiadavkám aj tých najnáročnejších hostí. Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná Záhradky poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.


 
 

Komfortné dvojlôžkové spálne sú synonymom pre dokonalý spánok. Obývacia izba s krbom poskytuje útočisko pre príjemné večery s rodinou či priateľmi a výhľad z priestranného balkóna nadchne každého návštevníka. Vybavenie apartmánov navodzuje pocit výnimočnosti a luxusu a služby, ktoré ponúkajú Chalets Jasná de Luxe****, prispejú k úplnej spokojnosti každého návštevníka.

Chalets Jasná de Luxe**** tvorí 9 luxusných chát - chaletov. Každý chalet má dva apartmány, v niektorých chaletoch je možné prepojiť susediace apartmány dverami v obývacej izbe. Takže si dovolenku užijete či s partiou priateľov, či s veľkou rodinou.

V apartmánoch na poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové spálne a tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom. V obývacej izbe na prízemí s krbom, balkónom, televíziou a gaučom sa budete cítiť viac ako dobre. Teplo praskajúceho krbu a nádherná scenéria za oknom navodia tú správnu atmosféru. Navyše rozťahovací gauč môže poslúžiť aj ako prístelka pre 1 dospelého alebo 2 deti. S obývačkou je spojená kuchyňa s kompletným vybavením, ktorá poskytuje obedovú zostavu pre 6 ľudí, mikrovlnku, sporák, umývačka riadu a kávovar pre každého gurmána.

Dog friendly luxusné ubytovanie aj pre vašich štvornohých miláčikov v Chalets Jasná de Luxe**** v Nízkych Tatrách.

Nerobte kompromisy! Rezervujte si dovolenku v Chalets a užívajte si luxus uprostred strediska Jasná.

Výhody Chalets Jasná de Luxe Záhradky:

  • Pohodlie a súkromie priestranného apartmánu s rozlohou od 80 do 150 m2
  • Ideálna ski-in ski-out poloha v menej rušnej lokalite Jasná Záhradky
  • 9 luxusných chát, pričom v každej sa nachádzajú 2 plne vybavené apartmány s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami
  • Možnosť využiť in-house wellness

V Chalets Jasná de Luxe Vám ponúkame nasledovné typy apartmánov 

 

Vyberte si z našej ponuky a rezervujte si svoj pobyt

Čím skôr rezervujete, tým viac ušetrite. Naše ceny sú flexibilné, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac. Pri skorej rezervácií sú nielen naše ceny najnižšie, navyše od nás získate zľavu až 20%/. Vyberte si z našich aktuálnych ponúk a pobytových balíkov a ubytujte sa v stredisku Jasná.
Navyše pri online rezervácií môžete získať aj ďalšiu zľavu až do 30€ s kartou Gopass. Vyplňte náš formulár a zistite dostupnosť a aktuálne ceny.