3,2,1….Šťastný nový rok

A je to tu! Končí sa zážitkami nabitý rok, počas ktorého sme si užili množstvo zábavy, športu a relaxu. Avšak nemusíte smútiť za starým rokom 🙂
Oslávte príchod Nového roka uprostred rozprávkovej snehovo bielej krajiny. Neopakovateľné čaro dodá silvestrovskej noci aj:

  • drevo praskajúce v krbe
  • zasnežené svahy za oknom
  • francúzsky štýl Chaletov

Zaželajte si Šťastný nový rok v súkromí Chalets Jasná de Luxe a prežite nezabudnuteľné chvíle na unikátnom mieste. K jedinečnej atmosfére pridáme aj dokonalé pohodlie a špičkové služby. Raňajky vám donesieme takmer až do postele a dokonalý relax si užijete v in-house wellness.

Ukončite rok Happy Endom

Happy End Restaurant & Club pripravuje aj v tomto roku nezabudnuteľnú party s nabitým programom a skvelou gastronómiou priamo v centre Jasnej! Oslávte aj vy Nový rok v najväčšom lyžiarskom stredisku. Užívajte si pohodlie a súkromie chaletov a počas silvestrovskej noci sa odviažte v klube Happy End. Hostia našich chaletov budú mať k dispozícii hotelový odvoz do Happy End Club-u.

Silvester v Happy Ende

Počas silvestrovskej noci vás budú v klube Happy End do neskorých ranných hodín zabávať DJ a pochutiť si môžete aj na 5 chodovom silvestrovskom menu.

Viac informácií na stránke www.happy-end.sk

Rezervujte online na našom webe

Silvestrovský program v Happy Ende si môžete zakúpiť aj online priamo so svojim pobytom v Chalets Jasná de Luxe. Naši hosti majú navyše v cene silvestrovského programu aj odvoz do klubu Happy End!

Špeciálna cena silvestrovského programu v Happy Ende pre našich hostí je 80€ za osobu a zahŕňa:

  • Program v klube Happy End
  • 5 chodovú silvestrovskú večeru v klube Happy End
  • Odvoz do klubu pre hostí Chalets Jasná de Luxe

Neváhajte, počet miest je obmedzený. Rezervujte si pobyt v Chalets Jasná de Luxe a užívajte si záver roka v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná.

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

Silvester v Chalets Jasná de Luxe