Investícia do nehnuteľnosti

Chalets Jasná Centrum - Otupné budú vašim druhým domovom v horách. Užívajte si horskú atmosféru, pohodlie domova a extra služby vo svojom vlastnom luxusnom apartmáne alebo chalete. Dovolenka v luxusnom apartmáne s bezkonkurenčnou polohou priamo na svahu najlepšieho slovenského lyžiarskeho strediska už nemusí byť pre vás ojedinelá.

Jedinečný komplex apartmánov vo francúzskom štýle sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov. Každý trojpodlažný chalet (cez 300m²) pozostáva z dvoch samostatných (prepojiteľných) apartmánov. Záleží len na vás, či sa rozhodnete investovať do jedného z nich alebo do celého chaletu. Pre vaše maximálne pohodlie TMR, a.s. ponúka možnosť vyťažovania nehnuteľnosti. Samozrejmosťou sú komplexné služby zahŕňajúce správu objektu, požiarnu ochranu, upratovanie, revízie technických zariadení a zimnú údržbu.

Spolu s vašou novou nehnuteľnosťou získate:

  • ubytovanie v atraktívnej lokalite Jasná Nízke Tatry
  • chalet alebo apartmán v tesnej blízkosti lyžiarskeho svahu a turistických chodníkov
  • dovolenku iba 10 km od najväčšieho vodného parku na Slovensku, Čechách a Poľsku - Tatralandie

5 dôvodov pre kúpu objektu Chalets Jasná Centrum

1. zisk z vyťažovania nehnuteľnosti

Kúpa tohto objektu je výnimočná nielen tým, že sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v špičkovej rekreačnej lokalite. Máte tiež možnosť prostredníctvom TMR, a.s. objekt vyťažovať a tým pravidelne z nehnuteľnosti profitovať.

2. špičková lokalita

Pri rekreačnej nehnuteľnosti a jej vyťažovaní, viac ako čokoľvek iné rozhoduje zaujímavosť lokality. Umiestnenie len pár metrov od najlepších slovenských zjazdoviek v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry je výbornou perspektívou k zaradeniu tejto investície medzi NAJLEPŠIE NA LIPTOVE za posledné roky.

3. nulové riziko

Nehnuteľnosť má stavebnú, spoločenskú aj úžitkovú hodnotu. Disponuje ubytovacou kapacitou, o ktorú majú turisti záujem počas celého roka. Nehnuteľnosť je súčasťou najväčšieho lyžiarskeho a turistického strediska na Slovensku.

4. objekty budú k dispozícii už nasledujúcu zimu

Výstavba objektov už prebieha. Dokončenie je plánované na december 2016. Pri včasnej kúpe sa môžete rozhodnúť pre prevedenie interiéru. Vybrať si môžete holobyt, ktorý zariadite podľa vlastného vkusu alebo nadštandardné vybavenie „na kľúč“ bez starostí.

5. spolupráca s lídrom

Kúpou rekreačného objektu v Chalets Jasná Centrum sa stávate partnerom spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s., ktorá je lídrom na trhu cestovného ruchu a čerpáte benefity s tým súvisiace.

KONTAKT :

Martin Šabľa
Riaditeľ predaja realít a reklamy
Tel.: +421 902 932 667
Email: sabla@tmr.sk

Marianna Ratkošová
Sales manager
Tel.: +421 911 114 446
Email: ratkosova@tmr.sk